НОВОРІЧНИЙ ЛЬВІВ!

День 1

Зустріч у Львові. Місце зустрічі – головний залізничний вокзал. Орієнтовний час зустрічі 10-00 (час зустрічі буде враховувати час прибуття потягів до Львова)

Трансфер в готель. Поселення.

Пішохідна екскурсія по Львову (найвищої вершини Львова – Високого Замку, ансамбль площі Ринок, Вірменський квартал, оборонні споруди (Порохова вежа, Головний Міський та Королівський арсенали, фрагменти оборонних стін) і багаточисленні храми різних конфесій, Львівська Опера)

У вільний час пропонуємо відвідати:

Ресторації мережі Lokal. Сучасний Львів вже важко уявити без закладів мережі Lokal. Патріотична “Криївка”, вишукані “Масони”, смачна “Майстерня шоколаду”,еротичний “Мазох”, яскрава Ресторація-музей “Гасова лампа”, шумний “Лівий берег”, загадковий “Дім легенд”, підприємницький єврейський ресторан “Під Золотою Розою”.

Новорічний ярмарок.

«Вернісаж» давно уже став своєрідною візиткою Львова. Кожен гість нашого міста, якщо хоче залишити собі на згадку якийсь сувенір про Львів, неодмінно завітає сюди і підбере собі якусь річ відповідно до своїх смаків.

Повернення в готель (користування громадським транспортом). Для бажаючих можлива організація святкового Новорічного застілля (оплачується додатково).

Вітаємо з Новим Роком!

день 2

Сніданок. Вільний час (користування громадським транспортом).

Рекомендуємо відвідати:

Жовква – Крехів (149 грн. — дорослі, 129 грн. — діти до 12 років). 10.00 – виїзд зі Львова. Екскурсія яка познайомить вас з історією унікального міста Жовква. Місто доби Ренесансу, яке за кількістю архітектурних пам’яток займає друге місце після Львова. В Жовкві привертає увагу середньовічний замок Жовкевських , який був резиденцією польського короля Яна III Собеського, кафедральний костел св. Лаврентія з падаючою дзвіницею та некрополем родин Собеських та Жовкевських. Оглянемо також Василіянський монастир із Храмом серця Христового та мощами святого Партенія, комплекс домініканського монастиря. Жовква також славиться синагогою, Краківськими та Глинянськими воротами, міськими мурами, вежами. Також в ході екскурсії  ви побачите оборонний Крехівський монастир — надзвичайне мальовниче та гармонійне місце в ньому розташована церква Св. Миколая (XVII-XVIII ст.). Це відомий в Україні релігійний центр з двома чудодійними іконами. Біля монастиря знаходиться джерело з цілющою водою, печерна церква та келії св. Іоіла.Орієнтовне повернення до Львова — 15.00 .


Екскурсія-прогулянка «Австрійський Львів» (80 грн.) — площа Марійська, пасаж Миколяша, палац Потоцьких – колишня резиденція Альфреда Потоцького; колишній Галицький сейм а нині, університет ім. І. Франка; Будинок Вчених – в минулому казино та один з найгарніших й архітектурно досконалих будівель Львова та багато інших визначних місць Львова австрійської доби.
Містичний Львів (120 грн./дорослі, 100 грн./діти) Ця екскурсія створена за літописами Львова, що зафіксовані в «Міських актах». Кожне старе місто має свої таємниці та легенди… ЛЬВІВ не виняток. Зафіксовано безліч випадків, які неможливо логічно пояснити. Екскурсія починається в сутінках та с «факелами» зі знайомством з привидами і таємницями стародавнього Львова…
День 3

Сніданок, звільнення номерів. 

Вільний день у Львові (продовження святкування самостійно).

Трансфер на вокзал (за додаткову плату — 50 грн.)

Для тих хто залишається у Львові пропонуємо:

09:00 – виїзд на найпопулярніший туристичний маршрут України “Золота підкова Львівщини”, в який входять 3 найкращі українські замки:  Олеський, Підгорецький, Золочівський.

Олеський замок є одним з найстаріших на українських землях (1390 р.), його експозиція відтворює атмосферу культурно-мистецького життя минулих століть, замок славиться однією з найбільших в Європі колекцій дерев’яної скульптури, в т.ч. Іоанна Георгія Пінзеля. Вночі замком гуляють душі закоханих Адама Жолкевського та дочки власника замку Марціани.

Підгорецький замок Конєцпольських з парком (1635 р.) колись вважався одним із найгарніших в  Європі і є одним із найкращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями.

Надзвичайно багате на пам’ятки місто Західної України, окрасою якого є Золочівський замок (1634 р.) з Китайським палацом (одним з трьох в Європі). Велику цікавість викликають таємничі камені тамплієрів з двома вінками, які здійснюють таємничі  бажання.

18:00 – повернення до Львова.

Вартість туру
Дорослі 1499 грн.
Діти до 12 років 1299 грн.
У вартість включено
  • зустріч представником фірми;
  • проживання в готелі 3* 2 ночі;
  • 2 сніданки (у разі ранішнього виїзду можливе замовлення ланч-пакетів);
  • екскурсії по програмі;
  • трансфер з залізничного вокзалу до готелю в перший день

Быстрый заказ тура

[contact-form-7 id=»4426″ title=»Быстрый заказ тура»]

×